תקציר פעולות לפתיחת חשבון בנק בארה"ב

 

  מערכת הבנקאות האמריקנית פועלת בצורה שונה לגמרי ממה שאתם מכירים כאן בארץ. אנשים רבים זקוקים לפתיחת חשבון בנק בארה״ב, ממגוון סיבות- לחלקם יש עסקים בארה״ב וזקוקים לניהול חשבון בנק מקומי, חלקם עוברים לארה״ב וצריכים להעביר את ניהול החשבון שלהם לשם וחלק זקוקים לכך כחלק מהשקעות נדל״ן שונות. הסיבות רבות ומגוונות, אבל הרבה אנשים לא מכירים כלל את הפרוצדורה של פתיחת חשבון בנק בארה״ב. אנחנו מביאים לפניכם תקציר הפעולות שיש לבצע על מנת לבצע פתיחת חשבון בנק בארה״ב.

            הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות לפני פתיחת חשבון בנק בארה״ב הוא לדאוג שיש לכם מסמך מזהה ולעתים יבקשו גם מספר Social Security. עליכם לברר מבעוד מועד אילו בנקים דורשים אילו מסמכים- אם אינכם אזרחים אמריקניים ואין לכם גרין קארד או אשרת שהייה (לא אשרת תייר)- לא יהיה לכם מספר Social Security ואתם צריכים לפתוח חשבון שאינו מצריך מספר זיהוי זה. בנקים שונים מבקשים לעתים אישורי לימודים- במידה ואתם נמצאים במסגרת לימודים אקדמיים (ויזת סטודנט) ולעתים בנקים יבקשו מסמכים רשמיים המעידים על מקום המגורים שלכם בארה״ב. חשוב לבדוק מראש אילו מסמכים נדרשים על מנת לפתוח חשבון ורק לאחר מכן לגשת לבנק.

            לפני שאתם ניגשים לבנק מסוים- אתם חייבים לבצע בדיקה ולראות אילו תנאים מציעים בנקים שונים וסוגי החשבונות שיש בהם ומה סוג החשבון האידיאלי עבורכם- איזה בנק ייתן לכם את השירות הטוב ביותר. לאחר שהחלטתם על בנק מסוים וחשבון מסוים- גשו לסניף הבנק הקרוב אליכם וגשו אל מחלקת החשבונות החדשים. לרוב הפקידים ששים לעזור ולהסביר על סוגי החשבונות השונים שמומלץ לפתוח.

            אם אתם צריכים פתיחת חשבון בנק בארה״ב שכולל גם פתיחת חשבון צ׳קים וגם חשבון חיסכון- רצוי, מן הסתם, לפתוח את שניהם באותו הבנק כדי להקל על ההתנהלות. ייתכן ובנקים מסוימים ידרשו שתפקידו סכום כסף כלשהו בעת פתיחת החשבון.

            נקודה חשובה שצריך לזכור- התנהלות מול בנק בארה״ב לא דומה כלל להתנהלות בארץ. בארה״ב אין דבר כזה ״מינוס״ או אוברדראפט. ברגע שאין כסף בחשבון- אין כסף בחשבון ולא תוכלו למשוך ממנו אף לא דולר. האופציה השניה היא התנהלות בקרדיט- אלא שעל חשבונות אשראי משלמים הרבה מאוד כסף בעמלות. בנוסף, היסטוריית הקרדיט שלכם בארה״ב עשויה להית גורם משפיע במגוון פעולות עתידיות שתרצו לבצע כמו רכישת דירה, בקשת משכנתא או הלוואה.

            בשורה התחתונה- מחקר מקדים ומעמיק יעזור לכם לבחור את הבנק ואת החשבון המתאים לכם בארה״ב.

 

למידע נוסף צרו קשר

טלפון :03-7605080

נייד: 058-4848637

פתיחת חשבון בנק בארה"ב

 

פתיחת חשבון בנק בארה"ב ללא צורך בהגעה פיסית הינה חלק מסל השירותים שלנו. אנשים רבים זקוקים לפתיחת חשבון בנק בארה״ב, ממגוון סיבות- לחלקם יש עסקים בארה״ב וזקוקים לניהול חשבון בנק מקומי, חלקם עוברים לארה״ב וצריכים להעביר את ניהול החשבון שלהם לשם וחלק זקוקים לכך כחלק מהשקעות נדל״ן שונות, ויש כאלו שסוחרים באתרי אמזון, איביי וכ"ו. הסיבות רבות ומגוונות, אבל הרבה אנשים לא מכירים כלל את הפרוצדורה של פתיחת חשבון בנק בארה״ב. אנחנו מביאים לפניכם תקציר הפעולות שיש לבצע על מנת לבצע פתיחת חשבון בנק בארה״ב.

 

אנו פותחים חשבונות בנק לאנשים פרטיים, חברות, שותפויות ונאמנות בבנק אוף אמריקה ( BANK OF AMERICA ).

 

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות לפני פתיחת חשבון בנק בארה״ב הוא לדאוג שיש לכם מסמך מזהה ולעתים יבקשו גם מספר Social Security לאנשים פרטיים, אבל אצלנו לא תזדקקו למספר זה. לפתיחת חברה/שותפות/נאמנות יש לספק את מסמכי היסוד של הגוף המשפטי ומספר במס הכנסה ( TAX ID ). בנוסף יש לספק את צילומי הדרכונים ורישיונות הנהיגה

במידה ואין רישיון נהיגה ניתן לספק צילום של כרטיס אשראי ישראלי בינלאומי של המבקשים להיכלל בחשבון של הגוף המשפטי.

 

הבנקים יבקשו מסמכים רשמיים המעידים על מקום המגורים שלכם בארה״ב. אנו מספקים כתובת מקומית שמאושרת ע"י הבנק הכלולה במחיר עמלת פתיחת החשבון. 

אנו מספקים בחינם מספר נייד סלולרי אמריקאי החיוני לתפעול חשבון הבנק בארה"ב, כדי לקבל הודעות ושיחות מן הבנק, ללא עלות שימוש שוטף!

 

אם אתם צריכים פתיחת חשבון בנק בארה״ב שכולל גם פתיחת חשבון צ׳קים וגם חשבון חיסכון- רצוי, מן הסתם, לפתוח את שניהם באותו הבנק כדי להקל על ההתנהלות. ייתכן ובנקים מסוימים ידרשו שתפקידו סכום כסף כלשהו בעת פתיחת החשבון. בבנק אוף אמריקה נדרשת הפקדת מינימום של 100$ לחשבון.

 

פתיחת חשבון בבנק אוף אמריקה כוללת שימוש בצ'קים, כרטיס דביט קארד, העברות און ליין ואפשרות לקרדיט קארד שיתן לכם נקודות קרדיט סקור.

היסטוריית הקרדיט סקור שלכם בארה״ב עשויה להיות גורם משפיע במגוון פעולות עתידיות שתרצו לבצע כמו רכישת דירה, בקשת משכנתא או הלוואה.

 

התהליך לקבלת מספר חשבון בנק לוקח בערך כיומיים, וכל הערכה של הבנק, סיסמא, צ'קים, כרטיס דביט וקוד סודי מגיעה כשבועיים-שלושה לאחר מכן לארץ, ואנו דואגים לשלוח אליכם בדואר רשום. 

באמצעותנו תוכלו לפתוח חשבון בבנק אוף אמריקה, ללא צורך בטיסה, ללא צורך במספר Social Security. 

אתם תוכלו לקבל חשבון בנק עם כרטיס דביט וגם כרטיס אשראי קרדיט, עם העברות און-ליין. 

 

מחירים: 

חשבון פרטי/חברה/שותפות/נאמנות: 700$ לפני מ.ע.מ ( בתשלום בארה"ב אין צורך במ.ע.מ ) 

התשלום הינו חד-פעמי עבור העברת חומרי הלקוחות לבנק אוף אמריקה, קבלת חומרי הבנק לאחר פתיחת החשבון והספקתם לרשות הלקוחות בישראל, והדרכה לפתיחת החשבון. 

 

לפרטים ופתיחת חשבון בנק בארה"ב צרו קשר עכשיו  - 058-4848637

                                  בטלפון או בוואטס אפ