03-9760836

WhatsApp 

058-4848637

אנו מכירים את דטרויט, אבל למרות זאת, היא כה גדולה, שאין סיכוי להכיר כל שכונה ושכונה, כל רחוב ורחוב. מה שחשוב בארה"ב בכלל, בדטרויט בפרט, זה לבדוק את השכונה בה אנו רוצים להשקיע. אנשים נוטים לטעות ולבדוק זיפ קוד, אך אינם יודעים כי גם בתוך זיפ קוד טוב יש שכונות לא טובות. לכן, הרזולוציה חייבת להיות נקודתית. הצוות שלנו יוצא לבדוק כל נכס בשכונה שלו. הבדיקה יסודית מאד, וכוללת סיור בשכונה וברחובות ליד, התרשמות מאיכות הבתים, מצב ההשכרה באזור, בדיקה אם יש פעילות סמים, בדיקת הבית הכוללת את מצב הגג, החדרים, מערכות החשמל, צנרת, דוד חימום ומערכת המיזוג/חימום. אנו דואגים לתשאול הדיירים במידה והבית מושכר, כדי לקבל מידע חשוב מהם ולוודא שהנם מרוצים ושאין להם תלונות.

 

 

לאחר מכן אנו מקבלים את חוזה השכירות עם הדיירים, ואת רשימת התשלומים שלהם בשנה האחרונה. בבדיקה זו אנו מוודאים שאכן סכום השכירות שהדייר אמר לנו שהוא משלם תואם את מה שרשום בחוזה, ושהדייר אכן משלם את דמי השכירות ובזמן. אם אנו נתקלים בבעיית תשלומים עם הדייר אנו פוסלים את רכישת הנכס.

 

לאחר איסוף הנתונים ובדיקת השכונה והבית, הצוות שלנו מכין סרטוני וידאו ותמונות על הבית והשכונה.

 

אבל, כאן זה לא נגמר. לאחר מכן, אנו בודקים באתרים השונים את כל הנתונים לגבי השכונה והבית. הבדיקה כוללת את מצב השכירות בשכונה, ברדיוס של חצי קילומטר לערך, מה מחירי השכירות והאם הם תואמים את מה שמשולם בבית שאנו רוצים לרכוש, אנו בודקים מה רמת הפשע באזור ( תמיד בוחרים את lowest  ), בודקים מה היה מחיר הבית לפני המשבר ( בשאיפה לקנות במחיר הרבה יותר נמוך ), בודקים מהם הערכות האתרים השונים לגבי מחירו העכשווי ועוד...

 

לאחר בדיקת כל הנתונים אנו עושים הערכת מצב.

 

אם יש התאמה בין נתוני השטח לנתוני האתרים השונים אנו נוטים לרכוש את הבית. עדיין יש לעשות מספר בדיקות מקדימות, הכוללות את מצב החובות של הבית ברשויות השונות, היות ולעיתים רכישות נעשות בשיטת QCD  ולא בשיטת WARRANTY DEED ( מה המשמעות של זה נשמח לספר באופן אישי ), וזאת כדי להבטיח שלא נרכוש נכס עם עלויות בלתי צפויות.

 

לפעמים אנו נתקלים בדיירים מסוג SECTION 8. מיהם והאם כדאי להכניס אותם?

ובכן, דיירים אלו הנם זכאים להשתתפות בדמי השכירות, כל אחד לפי הזכאות שלו כפי שנקבעה ע"י הרשות הממשלתית של מדינת משיגן. אנשים אלו בד"כ הם חד הוריות, בעלי הכנסה נמוכה ויש להם משפחות לפרנס. הרשות הממשלתית פועלת בדרך של לאשר את הבית להשכרה לדיירים אלו לפי קריטריונים של ביטחון הדיירים ותנאי מגורים הולמים. היתרון הגדול הוא שדמי השכירות משולמים ישירות לחברת הניהול של בעל הבית ע"י הרשות הממשלתית ונחשבים כמו צ'ק בנקאי.

 

 

החיסרון ( שלא דווקא ניתן להתייחס אליו כחיסרון ) שהרשות עורכת כל שנה בדיקה של מצב הבית, ובדרך כלל יש לתקן כל מיני דברים, כדי להחזיר אותו למצב הולם למגורי הדיירים. למה זה לאו דווקא חיסרון? כי אתם מודעים למצב הנכס שלכם, אתם מעודכנים שהכול תקין, והתיקונים די זולים בד"כ.

 

אנו מבצעים את רכישת הבית ישירות מול הטייטל קומפני בדטרויט. יש כמה כאלו ואנו עובדים עם שתיים כאלו שאנו מכירים כבר הרבה זמן, בוטחים ביכולת המקצועית שלהם, ונהנים מן היעילות שלהם ומן היחס האישי הנהדר.

 

תהליך הרכישה בטוח, כל הכספים שאנו מעבירי הנם ישירות לטייטל קומפני, ואנו מקבלים שטר בעלות ותעודת ביטוח על העברת הנכס אלינו ללא  חובות, משכנתאות ועיקולים. 

  

דבר חשוב מאד הוא הניהול של הנכס שלך. כבר רכשת אותו, וחתמת עם חברת ניהול, והנה דייר עוזב אחרי תקופה מסוימת,  ויש צורך לשפץ ולסדר את הבית כדי להכינו לקראת הדייר הבא, וחברת הניהול מגישה לך חשבון שלא ציפית לו, בלשון המעטה. אז, אנחנו כבר יודעים מה לעשות. אנו שולחים את הצוות שלנו לקבל הערכת מחיר משלנו ותמיד, אבל תמיד מצליחים לבצע את התיקונים הנדרשים במחיר נמוך משמעותית ממה שחברת הניהול מגישה. אנחנו יודעים שחברת הניהול מעוניינת לעשות כמה שיותר ( היא מגדירה זאת כסטנדרט עבודה ), ואנו מעוניינים שהבית יהיה מסודר בעלות כמה שיותר מינימלית. על כן, תוכלו להשתמש בשירותי הצוות שלנו וליהנות מבקרה ושליטה בהוצאות הבית.

 

וביטוחים? מה כדאי לעשות וכמה זה עולה לנו?

אנו עושים שני ביטוחים על הבית, ומחייבים את המשקיעים שלנו לעשות כך.

ביטוח מבנה, צד ג', וונדליזם ונזקי טבע במחיר של מכפיל 0.014.

ביטוח תחזוקה הכוללת גג, צנרת, חשמל, דוד מים ומערכת חימום מרכזית, שער הגראז', מוצרי חשמל בבית ועוד, וכל זאת בעלות של 28.50$ לחודש לבית צמוד קרקע.

הביטוחים מצמצמים את הסיכונים למינימום, ומאפשרים שליטה בעלויות.

 

לסיכום, מה תקבלו מאתנו:

 

√ העברה בטוחה ישירה בטייטל קומפני בארה"ב – הנכס רשום על שמכם!

√ ביטוח מפני חובות עבר, משכנתאות, שעבודים ועיקולים ( TITLE INSURANCE )

√ פתיחת חברת LLC + חשבון בנק בארה"ב בלי לטוס לשם 

√ ביטוח מקצועי של הנכס ( מבנה, צד ג', וונדליזם ונזקי טבע )

√ ביטוח תחזוקה ותיקונים לכל הבית ( HOME WARRANTY )

√ חברת ניהול מקצועית, אמינה שנותנת שרות למשקיעים שלנו כבר שנים רבות

√ עלויות סגירה מינימליות עבור הבית

√ ללא עמלות תווך – קנייה ישירות מן הבעלים

√ מקצועיות, ידע וניסיון עם מכירה, שרות ולווי של משקיעים מזה שנים רבות

√ ממליצים רבים שהשקיעו דרכנו ויכולים לספר על חווית ההשקעה שלהם

√ נכס משופץ, מושכר ומנוהל שנרכש על ידינו

√ העסקה הטובה בארה"ב – מחיר מצוין עם פוטנציאל עליית ערך גבוהה

   לווי שוטף שלנו – נותן לך ביטחון וחוסך לך המון כסף בהשקעה בארה"ב. בדוק!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 מלון דניאל, הרצליה פיתוח| omegarlin@gmail.com